0949 491 020      
info@medmedical.sk

 

Gél Silikónový Bliznasil

  • Výrobcovia NORIS Pharma AG
  • Kód produktu: A4564A
  • Dostupnosť: Obvykle do 3 dní
  • 34,99€

  • Bez DPH: 31,81€

Ste nešťastní zo svojej jazvy?

Hľadáte neinvazívny spôsob? Máme pre Vás riešenie!

--- Bliznasil – silikónový krém na jazvy so skvelými výsledkami! ---


Čo je Bliznasil?

Bliznasil je silikónový krém vo forme gélu, ktorý je rýchloschnúci, priehľadný a bez vône. Ľahko sa vstrebáva, dá sa použiť aj na viditeľné miesta a počas dňa. Po chvíli vytvorí na pokožke priehľadný film.

Bliznasil sa ľahko nanáša na všetky miesta na tele, vrátane kožných záhybov. Pomáha pri hojení jaziev vzniknutých po úrazoch, operačných zákrokoch, cisárskych rezoch, striách, po akné a popáleninách.

Ako funguje Bliznasil?

Bliznasil je jedinečný svojim zložením. Tento silikónový krém vytvorí na jazvu mierny tlak a vlhké prostredie. Tým jazvu vyrovná a zlepší jej vzhľad. Zmierňuje prejavy ako svrbenie a začervenanie. Bliznasil zabraňuje vzniku keloidných a hypertrofických jaziev. Podľa toho kde sa nachádzajú môžu spôsobiť nielen estetický problém, ale aj obmedzenú pohyblivosť kĺbov.

Bliznasil je pohodlný spôsob boja proti jazvám, obnovuje kvalitu života vylepšením vzhľadu jazvy, odstránením svrbenia a bolesti.

Silkyderm, krém na jazvy, je bezpečný a môžu ho používať všetky vekové kategórie, vrátane detí. Je vhodný aj pre citlivú pokožku.

Krém na jazvy Silkyderm je vo forme gélu, dodávame ho v 15g balení. Nezabudnite, že je potrebné ho aplikovať minimálne počas 3 mesiacov, každý deň.

Kedy Bliznasil nepoužívajte:

Krém nepoužívajte na otvorené alebo čerstvé rany, nanášajte ho na čistú pokožku a zabráňte styku s očami.

Dobrá správa:

Krém na jazvy Bliznasil Vám predpíše aj Váš lekár bez doplatku, čiže je na plnú úhradu zdravotnej poisťovne. Žiadajte u svojho chirurga, gynekológa alebo dermatológa.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Štítky: jazvy