0949 491 020      
info@medmedical.sk

 

Gél silikónový ScarEx GEL 15g

  • 34,99€

  • Bez DPH: 31,81€

Máte nepríjemnú jazvu po operácii alebo zranení? Ponúkame Vám možnosť ako jednoducho napredovať a ovplyvniť hojenie a liečenie jaziev. Pokúste sa preto urobiť čo najviac, aby vaša jazva nezostala ako nepríjemná spomienka a nemuseli ste sa na ňu pozerať každé ráno v zrkadle. Hojenie jaziev je dlhodobý proces, je preto dôležité nepodceňovať ho a začať čo najskôr s prevenciou. Ak nechcete, aby vašu jazvu bolo vidieť, aby nesvrbela, aby neostala červená…

Čo je ScarEx GEL?

ScarEx GEL je silikónový krém vo forme gélu, ktorý je rýchloschnúci, prehľadný a bez vône. Ľahko sa vstrebáva, dá sa použiť aj na viditeľné miesta a počas dňa. Po chvíli vytvorí na pokožke priehľadný film.
Silkyderm sa ľahko nanáša na všetky miesta na tele, vrátane kožných záhybov. Pomáha pri hojení jaziev, vzniknutých po úrazoch, operačných zákrokoch, cisárskych rezoch, striách, po akné a popáleninách.

Ako funguje ScarEX GEL?

ScarEX GEL je jedinečný svojim zloženim. Je to silikónový krém, ktorý vytvorí na jazvu mierny tlak a vlhké prostredie. Tým jazvu vyrovná a zlepší jej vzhľad. Zmierňuje prejavy ako svrbenie a začervenanie. ScarEX GEL, krém na jazvy, zabraňuje vzniku keloidných a hypertrofických jaziev. Podľa toho, kde sa nachádzajú môžu spôsobiť nielen estetický problém, ale aj obmedzenú pohyblivosť kĺbov.

ScarEX GEL, je pohodlný spôsob boja proti jazvám, obnovuje kvalitu života vylepšením vzhľadu jazvy, odstránením svrbenia a bolesti.

ScarEX GEL, krém na jazvy, je bezpečný a môžu ho používať všetky vekové kategórie, vrátane detí. Je vhodný aj pre citlivú pokožku.

Krém na jazvy ScarEX GEL, je vo forme gélu, dodávame ho v 15g balení. Nezabudnite, že je potrebné ho aplikovať minimálne počas 3 mesiacov, každý deň.


Kedy ScarEX GEL, nepoužívajte?

Krém nepoužívajte na otvorené alebo čerstvé rany, nanášajte ho na čistú pokožku a zabráňte styku s očami.

Aplikácia: Postihnuté miesto treba umyť mydlom a osušiť. Dvakrát denne jemne rozotrieť tenkú vrstvu gélu a nechať pôsobiť 4-5 minút. Po uplynutí tohto času nevstrebaný prebytok gélu zotrite.

ScarEX GEL Vám predpíše aj Váš lekár bez doplatku, čiže je na plnú úhradu zdravotnej poisťovne. Žiadajte u svojho chirurga, gynekológa, dermatológa a úrazového chirurga.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Štítky: jazvy