0949 491 020      
info@medmedical.sk

 

Gél Silikónový Silkyderm

  • 39,80€

  • Bez DPH: 36,18€

STE NESŤASTNÍ ZO SVOJEJ JAZVY?

HĽADÁTE NEINVAZÍVNE RIEŠENIE? PONÚKAME ODPOVEĎ.

Prečítajte si náš článok ako Silkyderm pomohol Rudovi K.    

Silkyderm – silikónový krém na jazvy so skvelými výsledkami!

Darček k produktu Silkyderm balzam na pery.

Čo je Silkyderm?

Silkyderm je silikónový krém vo forme gélu, ktorý je rýchloschnúci, prehľadný a bez vône. Ľahko sa vstrebáva, dá sa použiť aj na viditeľné miesta a počas dňa. Po chvíli vytvorí na pokožke priehľadný film.

Silkyderm sa ľahko nanáša na všetky miesta na tele, vrátane kožných záhybov. Pomáha pri hojení jaziev, vzniknutých po úrazoch, operačných zákrokoch, cisárskych rezoch, striách, po akné a popáleninách.

Ako funguje Silkyderm?

Silkyderm je jedinečný svojim zloženim. Je to silikónový krém vytvorí na jazvu mierny tlak a vlhké prostredie. Tým jazvu vyrovná a zlepší jej vzhľad. Zmierňuje prejavy ako svrbenie a začervenanie. Silkyderm, krém na jazvy, zabraňuje vzniku keloidných a hypertrofických jaziev. Podľa toho, kde sa nachádzajú môžu spôsobiť nielen estetický problém, ale aj obmedzenú pohyblivosť kĺbov.

Silkyderm je pohodlný spôsob boja proti jazvám, obnovuje kvalitu života vylepšením vzhľadu jazvy, odstránením svrbenia a bolesti.

Silkyderm, krém na jazvy, je bezpečný a môžu ho používať všetky vekové kategórie, vrátane detí. Je vhodný aj pre citlivú pokožku.

Krém na jazvy Silkyderm je vo forme gélu, dodávame ho v 15g balení. Nezabudnite, že je potrebné ho aplikovať minimálne počas 3 mesiacov, každý deň.

Kedy Silkyderm nepoužívajte:

Krém nepoužívajte na otvorené alebo čerstvé rany, nanášajte ho na čistú pokožku a zabráňte styku s očami.

Dobrá správa:

krém na jazvy Silkyderm Vám predpíše aj Váš lekár bez doplatku, čiže je na plnú úhradu zdravotnej poisťovne. Žiadajte u svojho chirurga, gynekológa, alebo dermatológa.

 

ÚZP Doplatok pacienta AKC
39,80 € 0 € 39,80 €

CHI, DER, GYN

dermatix, dermatiks

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Štítky: jazvy