0949 491 020      
info@medmedical.sk

 

  • Lykrové podkolienky

Lykrové podkolienky

  • Výrobcovia Sanyleg
  • Kód produktu: G93116
  • Dostupnosť: Obvykle do 3 dní
  • 7,20€

  • Bez DPH: 6,55€

Dostupné možnosti

Lykrové podkolienky

RIEŠTE PREVENCIU, NIE PROBLÉM..

Ponúkame vám značkový taliansky výrobok z našej rady Kompresívna terapia. Je to ideálna kombinácia liečby alebo prevencie kŕčových žíl s talianskou eleganciou. Moderné kompresívne preventívne podkolienky silonkového vzhľadu sú pletené z vysoko kvalitných elastických materiálov, vďaka ktorým zaručujú väčší odvod vlhkosti (potu) od tela. Sú veľmi pohodlné a dobre sa nosia. Sú hladké, polomatné, so zosilnenou špičkou a pätou, zakončené hrubším patentom, ktorý neutláča. Vyberte si z typov tlaku stláčania: 1. typ SOFT - jemnejšie ako prvá kompresná trieda, 2. typ - I. KOMPRESÍVNA TRIEDA, 3. typ - II. KOPRESÍVNA TRIEDA

Preventívne podkolienky slúžia ako:

- prevencia pri opuchoch nôh

- úľava pri bolestiach z pocitu "ťažkých nôh"

- prevencia opuchov pri nárazoch, zlomeninách, vyvrtnutiach

Materiál: 1.typ - 85% Polyamid, 15% Elastan, 2. a 3.typ - 79% Polyamid, 21% Elastan

Dostupné sú v telovej aj čiernej farbe, s uzatvorenou špicou. Lykrové podkolienky sú na plnú úhradu pacienta, II. Kompresívna trieda je na plnú úhradu zdravotnej poisťovne, žiadajte u svojho angiológa, chirurga, cievneho chirurga, internistu, ortopéda a dermatológa.

*Pre správne určenie vašej kompresívnej triedy, navštívte náš BLOG, kde nájdete bližšie informácie v článku: Stupne kompresívnej terapie.


Veľkosť S/M L/XL
Veľkosť topánky 35 - 38 39 - 42

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie