Účinná dezinfekcia DEZANOL na COVID - 19

0

Účinná dezinfekcia DEZANOL na COVID - 19

DEZANOL je bezpečná dezinfekcia pre ľudské zdravie a pre životné prostredie. Dezinfekcia DEZANOL je slovenský produkt. Spoločnosť MEDMEDICAL ZP s.r.o. je výhradným distribútorom dezinfekcie DEZANOL na Slovensku.

DEZANOL je efektívna dezinfekcia, ktorá je účinná na Covid-19, zabíja aj iné vírusy a baktérie. Je efektívnym opatrením s cieľom zamedziť šíreniu ochorenia Covid-19.

DEZANOL je vhodný na dezinfekciu rúk, testovaný na styk s pokožkou. Dezinfekčný prípravok DEZANOL umožňuje dezinfikovať priestory počas plynulej prevádzky /výroba, predaj, služby, ambulancie, kliniky, nemocnice, klientske centrá, banky, úrady, kancelárie, fitness centrá, kaderníctva, kúpeľné zariadenia, bazény, masážne salóny, športoviská, dopravné prostriedky hromadnej dopravy, osobné automobily, letiská, autobusové a vlakové stanice, veterinárne ambulancie, čerpacie stanice, školy, škôlky, domovy sociálnych služieb, domácnosti, .../

DEZANOL je určený na dezinfekciu aj v potravinárskom priemysle a dezinfekciu pitnej vody. DEZANOL je účinný na dezinfekciu všetkých priestorov. Je možné ho používať aj na výrobu suchej hmly. Môže sa rozprašovať do priestoru za prítomnosti osôb počas prevádzky. Technológia kvapôčkovej disperzie sa dostane na všetky neprístupné miesta.

Používaním dezinfekčného prípravku DEZANOL chránite seba, svoje okolie a zamedzujete šíreniu Covid-19. Používaním overenej, bezpečnej a certifikovanej dezinfekcie eliminujeme a znižujeme negatívny ekonomický dopad súčasnej krízy.

V ponuke sa nachádzajú balenia kanister v objeme 5l a rozprašovač v objeme 500ml. Naša spoločnosť MEDMEDICAL ZP s.r.o. sprostredkúva službu modernej metódy - aerosolovej dezinfekcie /suchá hmla/ priestorov s použitím dezinfekčného prostriedku DEZANOL.