Výživový doplnok BONA-HAIR

0

Výživový doplnok BONA-HAIR

Kvalita vlasov závisí od mnohých faktorov ako sú napríklad vek, hormonálne zmeny, genetika, psychický stav, stres, užívanie liekov, nedostatok vitamínov a mnohé iné. Vlasom a pokožke dokážeme pomôcť zdravým životným štýlom, správnou výživou, vhodnou stravou, jemným a šetrným zaobchádzaním s vlasmi. Medzi najdôležitejšie veci pri starostlivosti o vlasy patrí práve ich výživa.

Výživový doplnok Bona-Hair obsahuje špeciálne vyvinutú receptúru s názvom 4-HR. Jej zložkou je okrem iného biotín, ktorý pomáha udržať zdravú pokožku a zdravé vlasy.

4-HR receptúra predstavuje inovatívny komplex štyroch zložiek:

  • hydrolyzovaný keratín - získavaný patentovaným výrobným postupom – je bohatý na aminokyseliny, okrem iného cystín, cysteín, metionín, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou vlasov, kože, nechtov
  • hydrolyzovaný rybí kolagén – najhodnotnejší prírodný kolagén obsahujúci predovšetkým kolagén typu I. a je bohatý na aminiokyseliny ako sú glycín a prolín
  • kyselina kremičitá vo forme gélu – ideálny zdroj ľahko absorbovateľného kremíka
  • biotín – nazývaný tiež vitamín H, ktorý prispieva k udržaniu zdravej pokožky a vlasov

Pri užívaní výživových doplnkov treba byť trpezlivý a zodpovedný. Podstatné je dodržiavať odporúčanú dennú dávku, aby sme dosiahli efekt a mohli sa čím skôr tešiť z výsledku. Pravidelným užívaním výživového doplnku BONA-HAIR pomáhame redukovať problémy s vypadávaním vlasov, zlepšuje sa ich kvalita a takisto aj kvalita pokožky a nechtov.